درباره ما

شرکت صدرانگین پاسارگاد فعالیت خودرا در زمینه ی تولید پریفرم جهت ارائه به صنایع مختلف لبنی، نوشیدنی، بسته بندی سایر صنایع ذیربط در سال 1383با شعار صنعت، نوآوری و پیشرفت آغاز نموده است.

به جهت ورود به بازار های خارجی و گسترش دامنه فعالیت فروش محصولات خود ، ازسال 1392 با ایجاد تغییرات اساسی در مدیریت اجرائی و سازمانی خود با سرمایه گذاری در شهرک صنعتی شکوهیه قم و خرید ماشین آلات پیشرفته و پرسرعت و تجهیزات جانبی با استفاده از قالب های به روز و متناسب با فرآیند تولید، تحولی اساسی در کیفیت و تنوع محصولات تولیدی خود ایجاد نموده است.

این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت خود، زمینه مساعدی را در خصوص رضایتمندی مشتریان ایجاد نموده و خوشبختانه شمار بسیاری از مصرف کنندگان این محصولات جزء مشتریان وفادار شرکت بوده و هستند.

سرمایه گذاری مناسب و جهت دار، تحویل به موقع سفارشات ، صادرات کلیه محصولات به حوزه خلیج فارس و اوراسیا ، کیفیت و قیمت های کاملا رقابتی، تنوع بسیار بالای محصولات شامل، پریفرم از دهانه 24 الی 120 با اوزان مختلف، درب و دستگیره و بطری که باعث شده جزء تولیدکنندگان رده اول از حیث تنوع محصولات در کشور باشیم.

همچنین همکاری با کارخانجات بزرگ و صاحب نام داخلی و خارجی از مزایای اصلی و قابل اتکای این شرکت می باشد.